Sponzoři a partneři/ Sponsoren und Partner

Společnost, která byla založena v roce 1990 a která se zabývá mezinárodní a vnitrostátní dopravou a spedicí. Patří do skupin společností, které vlastní pan Milan Liška. Děkujeme. Gegründet im Jahr 1990 und im internationalen und inländischen Transport und Spedition tätig. Es gehört zu Unternehmensgruppen von Herrn Milan Liška. Danke.

Autorizovaný servis a prodej vozů Subaru. Společnost patří do skupiny společností, které vlastní pan Milan Liška. Děkujeme. Autorisierter Service und Verkauf von Subaru-Autos. Das Unternehmen gehört zu einer Unternehmensgruppe von Herrn Milan Liška. Danke. .

Společnost vznikla v roce 2000 a orientuje se na opravy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů, dodávkových vozidel a prodej náhradních dílů. Je součástí skupiny společností, které vlastní pan Milan Liška. Děkujeme. Das Unternehmen wurde im Jahr 2000 gegründet und konzentriert sich auf Reparaturen von Lastkraftwagen, Anhängern und Aufliegern,...

Náš přechodný domov a útočiště při závodech 10. Mistrovství Evropy. Děkujeme panu Jiřímu Korelusovi. Unser temporäres Zuhause und Zufluchtsort für Rennen 10. Europameisterschaft. Danke an Herrn George Korelus.

GAMBRINUS

24.02.2018

Plzeňský pivovar GAMBRINUS. Děkujeme. Pilsen Brauerei GAMBRINUS. Danke.

EUROPART

24.02.2018

Společnost EUROPART, která již 60 let úspěšně působí na trhu náhradních dílů pro motorová vozidla, je dnes předním partnerem servisních dílen specializujících se na užitková vozidla, jakož i provozovatelů vozových parků zahrnujících nákladní vozidla, přívěsy, dodávková vozidla a autobusy po celé Evropě. Děkujeme vedoucímu plzeňské pobočky EUROPART...

Restaurace je v provozu od ledna 2010. Každý měsíc ve výčepu probíhá volba sládků. Na Fresh festivalech spolupracuje s Hmyzem na talíři , jednou ročně pořádá Hmyzí večer. Každoročně se zúčastňuje Festivalu polévek v Plzni, kde v září 2016 obsadili první místo. V roce 2015 vyhráli soutěž o nejlepší český pokrm na festivalu Vařečka rytíře Žumbery....

Loops Model

24.02.2018

Loops Model je firma zaměřená na výrobu a prodej terénních RC Offroad aut a expedičních a trialových speciálů. Děkujeme panu Jiřímu Pstružinovi. Loops Model ist ein Unternehmen, das sich auf die Produktion und den Vertrieb von Offroad-Modellen, Expeditions- und Probe-Specials spezialisiert hat. Wir danken Herrn Jiří Pstružina.

Mistrovství České republiky v OFFROAD TRIALu. Děkujeme předsedovi klubu, panu Tomáši Kratochvílovi a traťovým komisařům. Meisterschaft der Tschechischen Republik in OFFROAD TRIAL. Wir danken dem Klubvorsitzenden Tomáš Kratochvíl und den Linienkommissaren.